Kategori  Vurdering

G. Caprino, 1900-tallet (2)

Varenummer: 2396315
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
G. Caprino, 1900-tallet: 2 sydlandske partier. Olie på lærred. Ene signeret G. Caprino. 44 x 63 cm. (66 x 84 cm) og 70 x 100 cm. (90 x 121 cm.) (2)

Auktionen afsluttes:  24-10-2011 17:07:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej