Kategori  Vurdering

G.A. Clemens, olie på lærred, fisker på strand

Varenummer: 4796301
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK < 1.000
Fisker på strand af G.A. Clemens (1870-1918), olie på lærred, sign. i monogram, 48x33 cm. (61x46 cm).

Auktionen afsluttes:  18-10-2017 15:09:09
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej