Kategori  Vurdering

Gaston Law f. 1926 cd

Varenummer: 1520034
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Gaston Law. Motiv med personer. Olie på lærred. Sign. i nederste venstre hjørne Gaston Laxy. 53 x 48 cm (54 x 49 cm).

Auktionen afsluttes:  30-03-2009 10:13:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej