Kategori  Vurdering

Gösta Werner 1909-1989 cd. (2)

Varenummer: 1902175
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Gösta Werner, olie på papir. To indrammede stemningsbilleder fra café livet i Paris ? Begge sign. Werner. H.39 x 34,5 cm og 43,5 x 37 cm Ene med huller/mærker nederst. Obs: Auktionen er forlænget (2)

Auktionen afsluttes:  14-06-2010 17:41:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej