Kategori  Vurdering

Gunnar Bundgaard 1920-2005 cd

Varenummer: 1331718
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
GUNNAR BUNDGAARD. Olie på lærred. Kystparti. Sign. Gunnar Bundgaard. Sign. G. Bundgaard. Indrammet 49x60 cm. Lærred sidder løs i ramme.

Auktionen afsluttes:  15-07-2008 16:20:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej