Kategori  Vurdering

Gunnar Bundgaard Cd.

Varenummer: 2684016
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Gunnar Bundgaard 1920-2005 cd. Køer på mark. Olie på lærred. 56,5 x 70 cm. Sign. G. Bundgaard.

Auktionen afsluttes:  12-08-2012 18:51:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej