Kategori  Vurdering

Gunnar Funck 1913-1975 cd

Varenummer: 1236582
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Gunnar Funck. Olie på lærred. "Dugamå". Sign. GF. 63x79 cm. (66,5x82,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  17-03-2008 15:20:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej