Kategori  Vurdering

H. C. Kliim 1900-tallet cd

Varenummer: 1185673
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
H. C. Kliim. Olie på lærred. Parti fra København med Vor Frelser Kirke i baggrunden. Sign. og dat. 1916. 47 x 61 (56 x 70) cm.

Auktionen afsluttes:  21-01-2008 12:38:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej