Kategori  Vurdering

H. E. PETERSEN 1800/1900 tallet

Varenummer: 1413931
Hammerslagspris: DKK 1.250
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
H. E. PETERSEN Olie på plade. Marine. Sign. H.E. Petersen, 40 x 60 (66 x79) cm.

Auktionen afsluttes:  03-11-2008 14:59:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej