Kategori  Vurdering

Hakon Mielche, akvareller, motiver fra København Zoo (cd)(5)

Varenummer: 4768502
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500
Motiver fra København Zoo af Hakon Mielche (1904-1979), akvareller, 3 med glas, alle sign. Hakon Mielche-1948, 22,5x30 cm. med ramme (32,5x39 cm). Fremstår med håndteringsmærker samt pletter. (5)

Auktionen afsluttes:  13-09-2017 14:21:02
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

768993 13-09-2017 08:15:06 DKK 300