Kategori  Vurdering

Hack Kampmann 1879-1951 cd

Varenummer: 2323020
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hack Kampmann. Parti fra Vrads. Akvarel. Sign. monogram HK og dateret 1918. 23 x 29 cm (35 x 41).

Auktionen afsluttes:  23-08-2011 19:10:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej