Kategori  Vurdering

Hans A. Brendekilde 1857-1942 cd, tilskrevet. Skovparti med åløb

Varenummer: 1165482
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HANS ANDERSEN BRENDEKILDE, tilskrevet, Olie på lærred, skovparti med åløb. Usign. h. 57 x 88

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej