Kategori  Vurdering

Hans Bendix (1898-1984) (BUS) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer2585230

Varenummer: 2575676
Hammerslagspris: SEK 400
(DKK 309)
Vurdering: SEK 1.500
(DKK 1.158)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Bendix. Olja på duk. Signerad Bendix. Mått: 59x49 cm. (71x60).

Auktionen afsluttes:  12-04-2012 19:15:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan