Kategori  Vurdering

Hans Furmaniak (f. 1954)

Varenummer: 1739434
Hammerslagspris: EUR 350
(DKK 2.605)
Vurdering: EUR 1.000
(DKK 7.443)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Furmaniak (f. 1954), 'Vanessa'. Olie på lærred. Med monogram på siden, signeret bagpå. Fremstår med mindre skrammespor. H. 190cm, B. 160cm.

JH Transport kan fragte denne vare til JH's lager i Ishøj for DKK 300 + moms eller til enhver anden adresse i Danmark til dansk indenrigstakst.

Auktionen afsluttes:  25-05-2010 13:05:00
Showroom:  DE, Hamburg, Große Elbstraße

739936 24-05-2010 17:29:46 EUR 350