Kategori  Vurdering

Hans Hansen 1874 - 1958 cd

Varenummer: 1918313
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Hansen. Blomsteropstilling. Olie på lærred. Sign. samt dateret Hans Hansen, 1919. 31 x 46 cm (44 x 59 cm).

Auktionen afsluttes:  23-06-2010 13:35:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej