Kategori  Vurdering

Hans Henrik Lerfeldt 1946-1989 cd.

Varenummer: 1574699
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Henrik Lerfeldt. Figurkomposition, ætsning, ea, sign. Lerfeldt, dat. 1978, 22,5 x 16,5 cm.

Auktionen afsluttes:  04-06-2009 14:05:00