Kategori  Vurdering

Hans Jørgen Korn 1888-1963 cd

Varenummer: 1586145
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Jørgen Korn. Gudernes kamp. Olie på lærred. Sign. Korn 52. 80 x 90 cm(103 x 92 cm).

Auktionen afsluttes:  10-06-2009 15:01:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej