Kategori  Vurdering

Harald Engman 1903-1968 cd Denne auktion er annulleret - se nu vare #1299675

Varenummer: 1276260
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HARALD ENGMANN Olie på lærred, Strandparti, sign. Harald Engman, 65 x 88 cm.

Auktionen afsluttes:  09-05-2008 13:23:00