Kategori  Vurdering

Harald Pryn 1891-1968 cd

Varenummer: 1924902
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Harald Pryn. Olie på lærred. Motiv: Parti fra Christiansborg. Signeret: Harald Pryn. Mål: 59x42 cm, (81x55).

Auktionen afsluttes:  28-06-2010 19:55:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej