Kategori  Vurdering

Harald Pryn, olja på papp (BUS)

Varenummer: 2701704
Hammerslagspris: SEK 725
(DKK 560)
Vurdering: SEK 1.200
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Harald Pryn (1891-1968). Olja på papp. Signerad och daterad -47. Skogsväg i snö. 35x51 cm (45x62 cm)

Auktionen afsluttes:  02-09-2012 20:44:28
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan