Kategori  Vurdering

Harry Bonde Petersen, 1918, cd (2)

Varenummer: 1471631
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HARRY BONDE PETERSEN: Landskaber med fugle. Olie på lærred. Uindrammede. Sign. H. Bonde P. 42 x 84 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  19-01-2009 15:50:11
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej