Kategori  Vurdering

Harry Bonde Petersen født 1918 cd. (2)

Varenummer: 1428802
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HARRY BONDE PETERSEN. Olie på plade. Kompositioner med personer. Det ene signeret med monogram, den anden uden signatur.16,5x18 cm. (27x28) cm. og 16,5x18 cm. (30x31) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  02-12-2008 17:11:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

383899 02-12-2008 17:05:28 DKK 500