Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 4400999
Vurdering: DKK 30.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Helga Ancher 1883-1964. Vinterlandskab. Sign. monogram HA. Olie på lærred. 46 x 57 cm. (55 x 67) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle