Kategori  Vurdering

Henning Busk Sørensen født 1928 cd (4)

Varenummer: 2098129
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Henning Busk Sørensen. De Fire Årstider. Olie på plade. Sign. Henning Busk. 18 x 24 (23 x 29).

Auktionen afsluttes:  01-02-2011 12:39:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej