Kategori  Vurdering

Henny Køster Panduro 1863-1930

Varenummer: 2424671
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Henny Køster Panduro. Køer på Saltholm, olie på lærred, sign. monogram HK. 28 x 45 cm ( 38 x 55 cm ).

Auktionen afsluttes:  18-11-2011 14:47:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej