Kategori  Vurdering

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Efter Denna auktion är annullerad - se nu vara #1327350

Varenummer: 1309954
Hammerslagspris: SEK 325
(DKK 251)
Vurdering: SEK 1.200
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Henri de Toulouse-Lautrec, (1864-1901) Efter. Färglitografi. 75x55cm (85x65cm inkl. ram) Text i trycket: Henri Deschamps grav. lith. - Mourlot imp. 74. Med flertal veck. Ej numrerad. Inramad med glas,

Auktionen afsluttes:  23-06-2008 17:48:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

288468 23-06-2008 15:47:41 SEK 325
530022 22-06-2008 17:58:21 SEK 300