Kategori  Vurdering

Henry Heerup cd, litografi E.A.

Varenummer: 4733617
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 1.200
Henry Heerup 1907-1993 cd. Litografi E.A. og signeret i bly. H.29 x 21 cm (motiv )indrammet mål 49,5 x 39,5 cm. Nyindrammet.

Auktionen afsluttes:  08-08-2017 18:53:50
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej