Kategori  Vurdering

Hjalmar Hilding 1900-tallet (2)

Varenummer: 2136545
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hjalmar Hilding: To blomster billeder. Sign. Hj. Hilding. Olie på lærred. Hver 30 x 25 cm (41 x 36 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  11-02-2011 15:56:32
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej