Kategori  Vurdering

Holger Fischer 1885-1955 cd. Blomsteropstilling

Varenummer: 1527198
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Holger Fischer. Opstilling med blomster, olie på lærred, sign. Holger Fischer h. 87 x 65 cm

Auktionen afsluttes:  24-03-2009 14:44:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej