Kategori  Vurdering

Henrik Jespersen Bjerglandskab fra Italien. Olie på lærred.

Varenummer: 4883639
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.200
Bjerglandskab af Henrik Jespersen (1853-1936), olie på lærred opklæbet på pap, sign. HJ 40x23 cm. (30x47 cm). Teksten ændret.

Auktionen afsluttes:  10-01-2018 19:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej