Kategori  Vurdering

Holger Lübbers 1850-1931

Varenummer: 1259008
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HOLGER LÜBBERS. Olie på plade. Sejlskibe ud for kyst. Sign. H. L. Mål 18 x 27,5 cm. (Indrammet 30x39,5 cm)

Auktionen er stoppet pga. fejlopskrivning. Se varenr.1264475

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej