Kategori  Vurdering

Hugo Petersen 1870-1959 cd.

Varenummer: 1227306
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
HUGO PETERSEN. Olie på lærred. Parti med by set fra havet med mindre både i forgrunden. Sign. Hugo Petersen. 45 x 65 (59 x 79) cm.

Auktionen afsluttes:  06-03-2008 17:26:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej