Kategori  Vurdering

Hugo V. Pedersen. Parti fra herregaarden Søbysøgård. Olie på lærred. CD

Varenummer: 4403817
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Parti fra herregaarden Søbysøgård af Hugo V. Pedersen 1870-1959. Olie på lærred. Sign. Hugo V. P. 48 x 68 cm. (60x80)

Auktionen afsluttes:  22-09-2016 20:10:00