Kategori  Vurdering

Ib Andersen 1900tallet cd (2)

Varenummer: 1415539
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
IB ANDERSEN, olie på masonit og lærred, grafiske kompositioner, sign. på bagsiden Ib Andersen 1992 & Ib Andersen, 46 x 53 & 69 x 85 cm. Fremstår m/ stænk. (2)

Auktionen afsluttes:  04-11-2008 16:52:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

172845 29-10-2008 12:02:43 DKK 500