Kategori  Vurdering

Ib Andersen 1907-1969 cd. (2) Denne auktion er annulleret - se nu vare #1415539

Varenummer: 1399812
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
IB ANDERSEN, olie på masonit og lærred, grafiske kompositioner, sign. på bagsiden Ib Andersen 1992 & Ib Andersen, 46 x 53 & 69 x 85 cm. Fremstår m/ stænk. (2)

Auktionen afsluttes:  17-10-2008 10:28:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej