Kategori  Vurdering

Ingeborg Dubois, 1897-1970 (bus)

Varenummer: 1468976
Hammerslagspris: SEK 550
(DKK 425)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ingeborg Dubois, 1897-1970. Komposition med blommor. Olja på duk, signerad. 41 x 52 cm. (54 x 65 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-01-2009 14:55:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan