Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Jens Chr. Bennedsen, Ubekendt Kunstner, olie på lærred, vinterlandskab og gårdeksteriør (2)

Varenummer: 4514803
Hammerslagspris: DKK 300
(EUR 40)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Vinterlandskab og gårdeksteriør af Jens Chr. Bennedsen (1893-1967), samt Ubekendt Kunstner, olie på lærred, sign. Jens Chr. Bennedsen, K. Steffensen, 26x34 cm. (40x48 cm). 34x26 cm. (45x37 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  27-12-2016 13:37:04
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1524789 27-12-2016 13:33:22 DKK 300