Kategori  Vurdering

Jens Jörgen Jacobson. Olja på duk (BUS)

Varenummer: 2989158
Hammerslagspris: SEK 350
(DKK 270)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jens Jörgen Jacobson. Olja på duk. Landskap. Monogramsignerad. 83x99 cm (93x110 cm). (BUS)

Auktionen afsluttes:  20-05-2013 17:48:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan