Kategori  Vurdering

Jens Kongshammer 1884-1974 cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2512810

Varenummer: 2499815
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jens Kongshammer. Olie på lærred. Sign. J. Kongshammer samt stedbetegnet 'Rome'. 87x64 cm. (mål uden ramme). NB Ændret beskrivelse.

Auktionen afsluttes:  02-02-2012 13:51:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej