Kategori  Vurdering

Jens Nielsen 1891-1978 cd

Varenummer: 2485881
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jens Nielsen. Hus med personer i forgrunden, olie på plade, sign. Jens 77, 58 x 78 cm.

Auktionen afsluttes:  19-01-2012 12:20:00