Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Jens Nielsen, litografi Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4600206

Varenummer: 4575731
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Jens Nielsen (1881-1978), indrammet litografi, sign. og nummeret i bly, nr. 101/110, Sign Jens. 54,5 x 43 cm. (71,5 x 61,5 cm). NB. Tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  28-02-2017 19:48:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1639458 22-02-2017 10:07:07 DKK 300