Kategori  Vurdering

Jeppe Vontilius 1915-1994 cd

Varenummer: 1232125
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
JEPPE VONTILIUS: Olie på lærred, Landskab, Sign. I.V. 67 x 53cm. Indrammet 76x62 cm. Denne auktion er annuleret, da der er rejst tvivl om ægthed.

Auktionen afsluttes:  12-03-1990 18:40:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej