Kategori  Vurdering

Jo Hahn Locher. Opstilling med potteplanter. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3016352

Varenummer: 2975455
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jo Hahn Locher, 1876-1960. Opstilling med potteplanter. Olie på lærred. Sign. Jo Hahn Locher. 59 x 54 cm.(69 x 64).
Dette nummer hidrører fra boet efter et større herskabshjem som sælges hos Lauritz.com-Vejle i maj måned.

Auktionen afsluttes:  20-05-2013 20:03:10