Kategori  Vurdering

Joan Miro 1893-1983 cd (8)

Varenummer: 1638322
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Joan Miro. Abstrakte kompositioner. Samling litografiske tryk. Sign. i trykket. Mål for største til sammenligning: 86 x 60 cm. Flere fremstår opklæbede, med syrepletter og med midterfolder. U.R. (8)

Auktionen afsluttes:  27-08-2009 14:42:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej