Kategori  Vurdering

Johan Vilhelm Andersen 1892-1971 cd

Varenummer: 1200391
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johan Vilhelm Andersen. Olie på lærred. Sign. JA. 68x89 cm. (78x99 cm.)

Auktionen afsluttes:  06-02-2008 14:37:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej