Kategori  Vurdering

Johanne Valeur Kyhn 1886-1959 cd

Varenummer: 2132493
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johanne Valeur Kyhn. Olie på lærred. Sign. Y.K. Dateret 1921. 56x47 cm. NB! Ændret beskrivelse.

Auktionen afsluttes:  14-02-2011 15:28:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej