Kategori  Vurdering

Johannes Meyer Andersen 1915-2005 cd

Varenummer: 2498035
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johannes Meyer Andersen. Blomsteropstilling. Olie på lærred. Signeret og dateret 1958. 52 x 65 ( 71 x 83 ) cm.

Auktionen afsluttes:  30-01-2012 13:24:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej