Kategori  Vurdering

Johannes Meyer Andersen 1918-2005 cd (2)

Varenummer: 1482633
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johannes Meyer Andersen. Olie på lærred. To landskaber. Begge sign. Johannes Meyer Andersen. 69 x 87 cm (78 x 97 cm) samt 73 x 95 cm (83 x 103 cm). Ene ramme med mindre afslag. (2)

Auktionen afsluttes:  13-02-2009 12:13:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej