Kategori  Vurdering

Johannes Meyer Andersen 1918-2005 cd

Varenummer: 1439146
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
JOHANNES MEYER ANDERSEN. Olie på lærred. Personer på alle. Sign. J. Meyer Andersen. 52 x 65 (60 x 74 cm).

Auktionen afsluttes:  03-12-2008 16:30:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej