Kategori  Vurdering

Johannes Wilhjelm, Motiv fra Hulsig Hede, Sydvest for Skagen !, olie på lærred

Varenummer: 4731206
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 2.000
Johannes Wilhjelm (1868-1938), Motiv fra Hulsig Hede, Sydvest for Skagen olie på lærred, signeret og dateret 'J. Wilhjelm 35'. 72 x 96 cm. (86 x 110 cm).

Auktionen afsluttes:  01-08-2017 20:59:28